Zaufaj nam

Stare drewno, to materiał bardzo elastyczny, nadający się na każdą powierzchnię.

Stare drewno

Stare belki drewniane

W ofercie naszego skupu jest również możliwość sprzedania starych belek drewnianych. Pojawiają się one równie często, co deski w opuszczonych domach. Dlatego pełnią równie ważne zadanie, jeżeli mówimy o ich renowacji czy ich obróbce. Z ich pomocą można stworzyć w pomieszczeniach, przepiękne konstrukcję na przykład na suficie, wobec których nikt nie przejdzie obojętnie. Stare belki drewniane  mogą okazać się świetnym materiałem, jeżeli tylko zdecydujecie się na telefon do naszej firmy. Jeżeli nie jesteś przekonany do ich jakości, skontaktuj się z naszym pracownikiem, a on rozwieje Twoje wszystkie wątpliwości.

To, że coś jest stare, nie oznacza, że straciło na jakości czy wartości, a wręcz przeciwnie jego właściwości stają się jeszcze bardziej pożądane. Każdy, kto posiada stare belki drewniane, powinien w pierwszej kolejności skontaktować się z naszymi doradcami, aby mogli oni stwierdzić, czy dane drewno nadaje się do renowacji. Z doświadczenia jednak wiemy, że prawie każdy kawałek drewna jest bardzo mało zniszczony nawet po 30 latach.Stare belki drewniane

Dlaczego skupujemy stare drewno?

Wiele osób zadaje nam to pytanie. Jednak nasza firma postawiła na ten krok, ze względu na ogromne niszczenie środowiska naturalnego, przez duże wycinki lasów. Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego jak cenne może być stare drewno i jak wiele można z niego wyczarować. Dlatego postanowiliśmy pokazać, że wykorzystany materiał ponownie, może stać się najlepszym rozwiązaniem dla wielu osób.

Jeżeli chcesz wiedzieć, dlaczego stare drewno jest lepsze od nowego, kliknij tutaj.

Skup drewna

Sprzedaż drewna

© 2020 ZAPRASZAMY DO KONTAKTU