Zaufaj nam

Stare drewno, to materiał bardzo elastyczny, nadający się na każdą powierzchnię.

Stare drewno

Stare deski na ścianę

Jeżeli widziałeś kiedyś drewniane elementy 3D na ścianie, musisz wiedzieć, że to jeden z najnowszych pomysłów na wykończenie dekoracyjne wnętrz. Każdy, kto zdecyduje się ich wybór, może mieć pewność, że jego wnętrza nabiorą elegancji i przede wszystkim dużej klasyki. Stare deski na ścianę można zainstalować na wiele sposobów, elementy 3D, to tylko jedne z nielicznych, jakie można wykorzystać w pomieszczeniach.

Stare deski na ścianę

Stare deski na ścianę, to również możliwość, zainstalowania ich w surowym stanie wzdłuż ściany. Mogą stać się przepiękną dekoracją dla każdej aranżacji. 

Dlaczego stare deski są tak cenne?

Przez fakt, że stare deski są bardzo atrakcyjnym materiał, ich cena jest o wiele droższa od tych nowych, surowych. Ponadto, warto również wiedzieć, że ich pozyskanie wcale nie należy do najprostszych. Stare deski na ścianę, można jedynie uzyskać ze starych stodół, spichlerzy czy młynów, ale również chałup. Jak wiemy w Polsce, jest ich bardzo dużo, jednak wciąż ludzie nie są a bardzo poinformowani, że mogą taki surowiec sprzedać. 

Wiele takich budynków zostaje podpalonych przez co, tak cenny materiał ulega zniszczeniu. Warto jest już teraz sprawdzić, w jakim stanie jest wasza nieruchomość, aby zapobiec takim pożarom. 

Wybierając nasze produkty, macie pewność, że powstały one dla was! Dzięki temu, że posiadają różne wielkości sprawdzą się na każdej powierzchni.

Skup drewna

Sprzedaż drewna

© 2020 ZAPRASZAMY DO KONTAKTU