Zaufaj nam

Stare drewno, to materiał bardzo elastyczny, nadający się na każdą powierzchnię.

Stare drewno

Stare deski podłogowe

Nasza firma posiada również w swojej ofercie, stare deski podłogowe, które w prosty sposób zostały odrestaurowane i zostało im przywrócone nowe życie. W naszej firmie znajdziesz różne rozmiary desek, dzięki temu, dobierzesz odpowiednie do swoich projektów. Stare deski podłogowe trafiają do nas z rozbiórek młynów, starych domów czy spichlerzy. Ze względu na fakt, że nie były one narażone na warunki atmosferyczne ich żywotność, jest zawsze większa, niż tych, które są zainstalowane na zewnątrz. Nie ma drugiego tak szlachetnego materiału, który oprócz gładkiej struktury jest całkowicie naturalny, nadając wnętrzom niepowtarzalną atmosferę.

 

Stare deski podłogowe

 

Stare deski podłogowe, nadają się również do renowacji, po to, by z powrotem je zainstalować na podłodze, jednak w nowej, lepszej odsłonie. Jeżeli mamy do czynienia z deską sosnową, możemy tutaj zaobserwować duży wpływ czasu. Przepiękna struktura, jasny kolor, naturalne działanie deszczu i słońca sprawia, że jest deska, jest przepiękną dekoracją każdego wnętrza.

Drewniana podłoga to luksus

 

Stare deski podłogowe

Drewno na podłodze, jest zawsze dobrym wyborem, kojarzy się ono z luksusem i wieloletnością i przede wszystkim trwałością. Stare deski podłogowe, mogą nadać naturalności i przytulności każdemu pomieszczeniu. Ważną kwestią jest jednak to jaki posiadasz budżet. Stare drewno, jest bardzo cennym materiałem, ze względu na to, że nie występuje ono tylko na starych budynkach czy w ich środkach. Nie zawsze jednak nadaje się ono do ponownego wykorzystania.

 

 

 

 

Skup drewna

Sprzedaż drewna

© 2020 ZAPRASZAMY DO KONTAKTU