Zaufaj nam

Stare drewno, to materiał bardzo elastyczny, nadający się na każdą powierzchnię.

Stare drewno

Stare deski w salonie

Oprócz skupu starych desek nasza firma zajmuje się również ich sprzedażą, ale po procesie renowacji. Tak pięknie i w dodatku ręcznie odrestaurowane deski z odzysku, okażą się idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto szuka elegancji w swoich wnętrzach.

Jedną z pierwszych propozycji, jaką mamy Wam do zaprezentowania, jest wykorzystanie desek z odzysku w salonie. Choć nie jest to tanie rozwiązanie, to gwarantujemy, że przyniesie wiele korzyści we wnętrzu. Wiele osób, nawet nie wie, że posiada ten surowiec na swoim podwórku, przez co omija go bardzo duża okazja, na stworzenie przepięknych pomieszczeń.

Deski z odzyski, mogą być zainstalowane na ścianie, ale również na podłodze. Wiele osób, wybiera także ten surowiec, na stworzenie przepięknych mebli, które podkreślą charakter, całego pomieszczenia.

Deski z odzysku

Dlaczego stare deski najczęściej dekorują salon?

Jest wiele przyczyn takiego zjawiska. Jednak pierwszą z nich jest fakt, że tak drogie deski, nie powinny znaleźć się w niszowych pomieszczeniach, tylko ozdabiać te największe, te, w których najczęściej przebywamy. A jak wiemy, salon jest takim miejscem. Deska z odzysku to niepowtarzalne wzornictwo, którego nie da się wydobyć z tych nowych. 

Deski z odzysku

Ponadto w salonie można wykorzystać ją na wiele możliwości, jak na przykład drewniana ściana za telewizorem, stolik kawowy, a nawet stół do jadalni.

 

Skup drewna

Sprzedaż drewna

© 2020 ZAPRASZAMY DO KONTAKTU