Zaufaj nam

Stare drewno, to materiał bardzo elastyczny, nadający się na każdą powierzchnię.

Stare drewno

Stare deski

Wybierając stare deski na dekoracje pomieszczeń, nie należy się zamartwiać, jeżeli któraś z nich (bądź kilka) będzie wyglądała nieco inaczej od pozostałych. Dzięki doskonałym właściwościom jest to niepowtarzalny materiał, którego nie da się podrobić, nawet za pomocą specjalnych postarzających środków. Stare deski pochodzą ze starych budynków, jakimi są na przykład opuszczone drewniane domy, młyny czy spichlerze. Ale warto jednak wziąć pod uwagę, że nie każdy budynek nadaje się rozbiórki, ale na przykład podłoga jest do wymiany. W takim przypadku można zdecydować się tylko na sprzedaż tych desek.

Stare deski

Skąd pozyskiwane są stare deski?

Zapewne, każdy zauważył, że rolnictwo nie stanowi tak ważnej kwestii, jak kiedyś. Obecnie w każdej wsi, możemy zaobserwować, pozostałości, które zostały po dużych gospodarstwach rolnych. Do takich budynków, możemy zaliczyć stodołę. Dzięki temu, że posiada ona stare deski, nie trzeba od razu decydować na jej rozbiórkę i spalenie drewna, tylko poszukać firm, które mogą Ci za takie deski zapłacić.

Stare deski

Między innymi nasza firma, oferuje kupno takich desek, w różnorodnych rozmiarach i rodzajach. Dość często takie budynki mieszczą się na podwórkach, zastawiając garaże czy wasze domy. W takim przypadku powinniśmy, zadzwonić do naszej firmy, i umówić się na spotkanie z naszym doradcą. 

Szukając dobrego rozwiązania, które pogodzi oby dwie strony, można również oddać stare deski do naszej firmy, a my zawarujemy Ci nowe obicie na stodole.

 

 

Skup drewna

Sprzedaż drewna

© 2020 ZAPRASZAMY DO KONTAKTU