Zaufaj nam

Stare drewno, to materiał bardzo elastyczny, nadający się na każdą powierzchnię.

Stare drewno

Stare drewno

Każdy, kto interesuje się stylem wiejskim, choć obecnie nazywanym rustykalnym, dobrze wie, że stare drewno, inaczej odzyskane, może być niesamowitym dodatkiem w mieszkaniu. Dzięki temu, że można go wykorzystać na wiele sposób, mieszkania mogą zyskać na niebywałych kompozycjach, które nadadzą elegancji dotychczasowym aranżacjom. Stare drewno, może być tylko miłym akcentem we wnętrzach, ale także dość silnie wpływać na całą estetykę.

Jednak, aby się tak stało ktoś, musi w pierwszej kolejności go sprzedaż zaufanemu skupowi. Następnie stare drewno, wędruje na tartak, na którym jest przerabiany dość często za pomocą obróbki ręcznej. Dlatego, właściciele starych nieruchomości, które posiadają takie drewno w swoich wnętrzach, powinni w pierwszej kolejności zdecydować na spotkanie z naszym doradcą. Niestety jednak coraz częściej takie budynki zostają podpalane, po czym spłoną doszczętnie.

Stare drewno

Dlaczego stare deski są tak cenne?

Stare drewno to cenny materiał ze względu na cenę. Niestety, jednak nie jest ono osiągalne dla wszystkich. Przez fakt, że jego wiek może osiągnąć nawet kilkadziesiąt lat, jego właściwości nabierają większego znaczenia. Warto również dodać, że każdy kawałek drewna ma swoją historię, którą przedstawiają jego słoje, ale również zapach. Wypalane przez słońce, jest niesamowitym produktem w naszych wnętrzach.

Jeżeli szukasz odpowiedniej firmy, która zajmie się Twoim starym surowcem, sprawdź naszą całą ofertę i sam się przekonaj.

 

 

Skup drewna

Sprzedaż drewna

© 2020 ZAPRASZAMY DO KONTAKTU